Live článek ze sestřina noťásku,poděkování atd :)

7. srpna 2013 v 15:09 | Serafina
Ahojky! Zdravím vás od své milované sestry Káťi.Dneska pro vás na pátou hodinu připravuji článek o CM klisně,tak se těšte.Podle mě je to totiž moje nejpovedenější CM-ko. Ale samozřejmě vy můžete mít svoje vlastní názory a upřímně - moc se na ně těším ! Než ještě přejdeme k jinému tématu - moc moc moc bych vám chtěla poděkovat za vaše komentáře k mým článkům.Ani nevíte,jakou mi to udělalo radost.Také bych chtěla říct díky všem,co uveřejní/ly mojí pozvánku na ranch.
Nino,tvůj článek mne úplně dojal.Jak si napsala, že jsem nadějná mladá rancherka...Málem jsem se namístě rozbrečela,nebýt u sestry. Takže Ti moc děkuju :).

Chtěla jsem vám oznámit, že odedneška začnu konečně psát Deníček ranche. Budu ho sepisovat různě během dne a vyjde vždy večer v 19:00 hodin. Chtěla bych ho psát stylem : 11:00 Koníci byli na procházce,Saskie si vzala na lonžku do kruhovky Medovníka, a Sam měl hodinu drezury.. 15:00 Na náš ranch přijela návštěva... Jestli mi rozumíte...Pokud ovšem budete mít lepší nápad,nebo nějaký návrh neváhejte a napište mi ho třeba do vzkazů,nebo pod tento článek :) .

Koníci se mají dobře, momentálně by měla Saskie trénovat přirozenou komunikaci s Young Championem a Herat of Dark Angelem.Lena si zase vzala místo mě hodinu parkuru s pokročilými jezdci...Jako svého zástupce jsem pro tentokrát zvolila Toma,takže teď místo mě řídí ranch,dokud se nevrátím... Doufám, že konečně pochopí,kolik mám práce :D.

No... zase jsem rozepsala.Pro ty,kdo přečetli celý článek tu mám pro vás pár obrázků.Zdroje jsou Deviantart a Google.
Jdu vás oběhnout a okomentovat vaše článečky. Přeji vám pěkný den a těšte se na CM-ko :)

Serafina


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty Naty | E-mail | Web | 7. srpna 2013 v 16:38 | Reagovat

Na CM sa teším. Denníček ranča je dobrý nápad :D Fotky sú krásne hlavne tá fotka s CM Tennessim Walkerom :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechny moje články,fotky videa atd. se vztahují autorská práva ! Kopírování povoleno POUZE s mým souhlasem, aktivním zdrojem nebo logem ! Pokud toto nebudete dodržovat,zablokuji vás. Děkuji za pochopení !
Serafina