Říjen 2013

Lidičky,tohle musíte slyšet !

28. října 2013 v 16:21 | Serafina
Tahle skupina včera hrála v Československo má talent. Hrozně jsem si je zamilovala.Zvláště tuhle jejich píseň !


Nové barvičky,nové (nedodělané) menu + super dny

27. října 2013 v 16:27 | Serafina
Ahoj,já vím,je to dlouhá doba,co jsem psala poslední článek... Od té doby se událo hodně věcí... Třeba se školou je to už docela ok. Dneska jsem i přestěhovávala nábytek v pokojíku...Také máme nové barvičky - stránky + pozadí. Modrou jsem si vybrala proto,protože safír je modrí a my se jmenujeme přece Ranch Sapphire :) Také máme konečně jakž takž předepsané menu. Takže snad ho brzy zaktivuju. Také SR-ka jsou nově zapsaná.Boužel ne všechna,takže pokud se tam nevidíte,ohlaste se v komentářích :)
Právě jsem na skypu a chatuju s holkama. Něvěřila bych,že mě někdo může mít rád a že mi někdo fandí :) Takže → Děkuju holky !

Zatím pá,vaše Serafina

Dlouho jsem se neozvala...

12. října 2013 v 16:00 | Serafina
Ahoj človíčci moji,dlouho jem se neozvala že ? Mrzí mě to,mám toho poněkud nad hlavu a ještě ke všemu jsem si to zavařila ve škole,ačkoliv nechtěně ...

Koně
Koníci jsou poslední dobou nervózní.VCenku skoro neustále prší,tajže nejezdíme na vyjížďky,ale chodíme jen do kryté jízdárny.Všude je bláto a čištění zablácených kopyt není pro nikoho nic moc příjemného.Ke všemu se snažíme přestavit areál,takže koníci po většinu dne moknou na pastvě.Ne že by jim to nějak vadilo,ale přeci jenom,není nad suchou stáj.Ale mají tam přístřešek,takže se alespoň mohou schovat :)
Slíbila jsem vám fotečky z tréninků.Chci ale nafotit ještě něco ( ale ještě nwm co :D ),takže to sem pak dám hromadně :)

Nevím,o čem bych vám měla dál napsat....Řekněte,měly by jste chuť přečíst si nějaký příběh ???

Pryč s pesimistickými články! Přichází nová,zábavná a hlavně veselá Serafina !

5. října 2013 v 20:04 | Serafina
Ranch-jak to bude dál
Ahoj ahoj ahoj lidi !!! Nevím proč,ale mám neskutečnou radost !!! Ale to hlavní je,že jsem se rozhodla to s ranchem nevzdat a dát tomu tady šanci ! :) Doufám,že se radujete spolu se mnou ! Pro začátek,chtěla bych dát blogu novou barvičku ( stránka a pozadí ),des ale nechám,líbí se mi :). Také vás asi přivítá pár změn. Chtěla bych si dát opět do pořádku menu,udělat jinak fotogalerii,dát odkazy do menu na vaše ranche,chtěla bych také přidat pár dalších profilků a aby toho nebylo málo, mám fotky ze dvou tréninků ! Chtěli by jste je zkouknout ? Ano ? V tom případě to napište do komentůůůůůůů !!!! :D :D :D

Koníci
Moji drazí miláčci se mají no celkem vzato dobře.Jen by potřebovali trochu uspořádat na poličkách... Ale dobrá zpráva je,že mě chytla vyráběcí náladička,takže pod mými rukami se snaží vzniknout set pro koně a psa na cestování v přírodě,či jen na rekreační jízdu.Bude vyroben na míru Young Champion of Gold Crownovi tak snad se povede :)

No,moc jsem toho nenapsala,nevím přesně CO mám psát,mhhmmm co by jste si přáli ???

Nevím,co si mám myslet,co si VY myslíte o mě a navíc mě si přijdu jako podvedená + jsem absolutně na dně...

4. října 2013 v 21:18 | Serafina
Myslím,že nadpis mluví za vše.Nevím,co si mám myslet za a. o tom,že se asi přestanu bavit se svojí NK,protože mě děsně deptá,z toho vyplívá b. jsem na dně a vůbec nevim jak se z něho vyhrabat.Evidentně mi uplaval záchranný kruh... Ačkoliv se ve škole směju atd. je to boužel jen přetvářka a realita je jiná... c.nevím co si o mě myslíte vy a co bude dál s ranchem.Nehcce se mi zkončit ale fakt,že nemám o čem psát,že moje kvalita fotek je děsivá a že počet kometů je max. 5 mě deptá.Ale já vím... taky nekomentuju tak to ani nemůžu chtít po vás ale víte,možná ne,jakou mám radost z toho,když mi napíšete jakýkoliv komentář ? Je to jako...jako ... droga ! Když si přečtu váš koment,mám najednou strašnou radost a skákala bych až do stropu... :/ d. cítím se jako podvedená naivní husa,co neví co se sebou dělat a nejradši bych skočila z mostu. Boužel se bojím výšek ( od 5m výš )...... :´(

Poraďte mi,nechám vás si zvolit... mám :
  1. skončit s ranchem
  2. přestěhovat ranch
  3. obnovit a uvést do úplného chodu tento ranch
Jedno je jisté... budu potřebovat vaši pomoc,ale nejsem si jistá,jestli si ji zasloužím a jestli mi skutečně chcete pomoct.Víte jak se Frisullka vrátila ? Vlastně jsem to byla já kdo na ni naléhal...Věděla jsem,že potřebuje povzbudit a pomoct.Teď bycch to samé potřebovala já,Jenže ono se líp radí,než koná... :(

Doufám,že si užíváte svého rančeření.Jeife,moc hezky vyrábíš a ta tvoje stáj je FANTASTICKÁ. Hanicko,konicek,ta soutěž Rousy v blátě je úžasná ! Naty,liško a Grace,na vašem ranchi jsem nebyla.Stydím se za to.Ba co víc,nenávidím se za to.... Cítím se trapně a jako mrcha .

Tohle je asi konec dnešního článku.

Serafina-mrcha bez nálady,která je v p*de*i .... :/
Na všechny moje články,fotky videa atd. se vztahují autorská práva ! Kopírování povoleno POUZE s mým souhlasem, aktivním zdrojem nebo logem ! Pokud toto nebudete dodržovat,zablokuji vás. Děkuji za pochopení !
Serafina