Nevím,co si mám myslet,co si VY myslíte o mě a navíc mě si přijdu jako podvedená + jsem absolutně na dně...

4. října 2013 v 21:18 | Serafina
Myslím,že nadpis mluví za vše.Nevím,co si mám myslet za a. o tom,že se asi přestanu bavit se svojí NK,protože mě děsně deptá,z toho vyplívá b. jsem na dně a vůbec nevim jak se z něho vyhrabat.Evidentně mi uplaval záchranný kruh... Ačkoliv se ve škole směju atd. je to boužel jen přetvářka a realita je jiná... c.nevím co si o mě myslíte vy a co bude dál s ranchem.Nehcce se mi zkončit ale fakt,že nemám o čem psát,že moje kvalita fotek je děsivá a že počet kometů je max. 5 mě deptá.Ale já vím... taky nekomentuju tak to ani nemůžu chtít po vás ale víte,možná ne,jakou mám radost z toho,když mi napíšete jakýkoliv komentář ? Je to jako...jako ... droga ! Když si přečtu váš koment,mám najednou strašnou radost a skákala bych až do stropu... :/ d. cítím se jako podvedená naivní husa,co neví co se sebou dělat a nejradši bych skočila z mostu. Boužel se bojím výšek ( od 5m výš )...... :´(

Poraďte mi,nechám vás si zvolit... mám :
  1. skončit s ranchem
  2. přestěhovat ranch
  3. obnovit a uvést do úplného chodu tento ranch
Jedno je jisté... budu potřebovat vaši pomoc,ale nejsem si jistá,jestli si ji zasloužím a jestli mi skutečně chcete pomoct.Víte jak se Frisullka vrátila ? Vlastně jsem to byla já kdo na ni naléhal...Věděla jsem,že potřebuje povzbudit a pomoct.Teď bycch to samé potřebovala já,Jenže ono se líp radí,než koná... :(

Doufám,že si užíváte svého rančeření.Jeife,moc hezky vyrábíš a ta tvoje stáj je FANTASTICKÁ. Hanicko,konicek,ta soutěž Rousy v blátě je úžasná ! Naty,liško a Grace,na vašem ranchi jsem nebyla.Stydím se za to.Ba co víc,nenávidím se za to.... Cítím se trapně a jako mrcha .

Tohle je asi konec dnešního článku.

Serafina-mrcha bez nálady,která je v p*de*i .... :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 5. října 2013 v 18:51 | Reagovat

no s tou přetvářkou jsme na tom často stejně, přijde mi, že o všechny dobré kamarádky už jsem přišla, a tak mi zbyly alespoň ty modely a koně =)
vůbec nemusíš být va takové depresi, byla bych moc ráda, kdybych si zase mohla přečíst nějaký hezký a optimistický článek na totmo ranči, takže pro mě určitě na 3. - zůstaň na tomto ranči =) prosím, alespoň to zkus, třeba se zase usmíříte, zlepší se ti nálada a všechno bude OK, musí! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Na všechny moje články,fotky videa atd. se vztahují autorská práva ! Kopírování povoleno POUZE s mým souhlasem, aktivním zdrojem nebo logem ! Pokud toto nebudete dodržovat,zablokuji vás. Děkuji za pochopení !
Serafina